Rita Ora bëhet nostalgjike! Tregon momente kur ndizte atmosferën duke tundur të pasmet (VIDEO) - AlpeGossip
Rita Ora bëhet nostalgjike! Tregon momente kur ndizte atmosferën duke tundur të pasmet (VIDEO)

Rita Ora bëhet nostalgjike! Tregon momente kur ndizte atmosferën duke tundur të pasmet (VIDEO)

Vajzat e showbizz-it na kanë treguar se janë shumë open mind dhe kur vjen puna për tu argëtuar ato nuk kursehen në asnjë mënyrë.

Rita Ora është një nga vajzat më seksi të showbizz-it ndërsa shpesh na ka treguar se di si të jetë e veçantë.

Së fundmi me anë të një video të postuar në Instastory, Rita ka treguar momente nostalgjike teksa shihet ta ndezi atmosferën duket tundur të pasmet e saj.

Bravo Rita!