KORONAVIRUSI/ Karantinimi e detyron Anxhela Martinin të bëjë atë që s’e ka bërë kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Karantinimi e detyron Anxhela Martinin të bëjë atë që s’e ka bërë kurrë më parë (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Karantinimi e detyron Anxhela Martinin të bëjë atë që s’e ka bërë kurrë më parë (FOTO)

Modelja shqiptare, Anxhela Martini është vetëizoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles së bashku me Dragosin. Karantinimi e ka detyruar Anxhelën të mësojë të bëjë atë që nuk i kishte shkuar kurrë mendja.

Në një postim në Instagram, modelja tregon se është detyruar të gatuajë. Ajo ka pozuar përpara frigoriferit, e veshur me një fustan që i nxjerr hiret seksi dhe shkruan: “Kurrë nuk e mendoja se do të isha e detyruar të mësoja të gatuaja”.

Fotot e Anxhelës janë pëlqyer shumë nga fansat dhe komplimentat kanë qenë të shumta.