REPERI SHQIPTAR BËHET BABA/ Fotoja e parë me vogëlushin e porsalindur - AlpeGossip
REPERI SHQIPTAR BËHET BABA/ Fotoja e parë me vogëlushin e porsalindur

REPERI SHQIPTAR BËHET BABA/ Fotoja e parë me vogëlushin e porsalindur

Reperi i njohur Skerdi Ago është bërë baba për herë të parë mëngjesin e kësaj të shtune. Partnerja e tij Vesa ka sjëllë në jetë vogëlushin dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë Skerdi.

Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit foton e parë të djalit dhe shprehet se po përjeton dashurinë më të vecantë.

“Sot u mbusha me lot por me lot gëzimi, ndjenja më e bukur në botë, dashuria më e veçantë që kam përjetuar. Nuk paska ndjenjë më të bukur kur në jetë të vjen një engjëll që të bën të harrosh çdo gjë për çka ke luftuar dhe çka ke kaluar dhe çdo dashuri sepse dashuria më e madhe eshte ky bukurosh i bukur . Ndihem krenar qe ne jeten time Zoti me fali nje krah te djatht qe do me doj tamam me zemer te paster dhe do me behet shok jete, do më bëhet një hero për shpirtin tim. Vesa je femra qe me bere dhuraten me te shtrenjt, dhuraten me te bukur. Me solle ne jetë nje shpirt, nje Skerd te vogel qe ma mbushi shpirtin me nje thesar qe s’do kem nevoj tere jeten te kerkoj gje tjeter me shume – te dua jeta ime, ju dua te dyve me shum se veten”, shkruan Skerdi.

View this post on Instagram

Sot u mbusha me lot por me lot gezimi, ndjenja me e bukur ne bote, dashuria me e vecante qe kam perjetuar. Nuk paska ndjenje me te bukur kur ne jete te vjen nje engjell qe te ben te harrosh cdo gje per cka ke luftuar dhe cka ke kaluar dhe cdo dashuri sepse dashuria me e madhe eshte ky bukurosh i bukur. Ndihem krenar qe ne jeten time Zoti me fali nje krah te djatht qe do me doj tamam me zemer te paster dhe do me behet shok jete, do me behet nje hero per shpirtin tim. Vesa je femra qe me bere dhuraten me te shtrenjt, dhuraten me te bukur. Me solle ne jete nje shpirt, nje Skerd te vogel qe ma mbushi shpirtin me nje thesar qe s’do kem nevoj tere jeten te kerkoj gje tjeter me shume – te dua jeta ime, ju dua te dyve me shum se veten.🙏🙏🙏

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on