“KU E KE DORËN?” Leonora Jakupi e tepron me “photoshop”, fansat e pyesin ku “zhduku” krahun – AlpeGossip
“KU E KE DORËN?” Leonora Jakupi e tepron me “photoshop”, fansat e pyesin ku “zhduku” krahun

“KU E KE DORËN?” Leonora Jakupi e tepron me “photoshop”, fansat e pyesin ku “zhduku” krahun

Ajo është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Është fjala për këngëtaren e njohur,  Leonora Jakupi, e cila herë pas here poston në rrjetet sociale fotografi që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Pvarësisht zërit të bukur që ka, ajo ka marrë vëmendjen e publikut gjithmonë me bukurinë dhe format trupre. Edhe pse vitet kalojnë, Leonora duket se nuk ka ndryshuar aspak

“Ku e ke dorën more?”/ Leonora Jakupi e tepron me

Megjithatë, edhe Jakupi si gjithë personazhet e tjerë të showbizz përdor photoshop në fotot e saj që publikon në rrjetet sociale.

Në imazhin e fundit të publikuar në “Instagram”, këngëtares i mungon krahu dhe fansat e kanë pyetur ku e “zhduku”.

“Ku e ke dorën more?”/ Leonora Jakupi e tepron me

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve, ndërsa të tjetër shkruajtën: “’Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more’.”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.