Princi Leka dhe Elia kanë urimin më special për besimtarët këtë Bajram (FOTO) – AlpeGossip
Princi Leka dhe Elia kanë urimin më special për besimtarët këtë Bajram (FOTO)

Princi Leka dhe Elia kanë urimin më special për besimtarët këtë Bajram (FOTO)

Princeshë Elia Zaharia Zogu dhe Princi Leka Zogu II kanë një urim të përzemërt për të gjithë besimtarët në ditën e Fiter Bajramit.
“Ju urojmë nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin! Një urim i veçantë për të gjithë ata që kanë qenë agjërueshëm në muajin e madhërishëm të Ramazanit! ! Urojmë që i Plotfuqishmi t’ua pranojë sakrificën e tu falë shëndet e mbarësi në familje! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo që janë!”- shkruhet krah fotos mbresëlënëse të çiftit.