Morena Taraku ofendohet rëndë nga ndjekësi, shikoni çfarë bën ajo më pas (FOTO) - AlpeGossip
Morena Taraku ofendohet rëndë nga ndjekësi, shikoni çfarë bën ajo më pas (FOTO)

Morena Taraku ofendohet rëndë nga ndjekësi, shikoni çfarë bën ajo më pas (FOTO)

Morena Taraku këtë periudhë po shijon lidhjen me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Edhe pse u mundua ta mbajë larg vëmendjes mediatike, sërish u bë qëndra e lajmeve.

Jeta lukzoze, karriera, lidhja e dashurisë janë arsye të mjaftueshme që Morena Taraku të jetë burim informacionesh për portalet.

Megjithatë, përveç fansave ka edhe nga ata që nuk e pëlqejnë këngëtaren si ky ndjekës i cili i dërgon mesazh ofendues këngëtares. Morena ia kthen me të njëjtën monedhë dhe më pas e publikon bisedën. Të jetë vallë lidhja me Sobhanin ajo që shqiptarët nuk po pëlqejnë tek Morena?