“NUDO ËSHTË BURRI”/ Pas” dyshimeve të fanses” Aulona i kthen përgjigjen epike: Imagjinoje…(FOTO) – AlpeGossip
“NUDO ËSHTË BURRI”/ Pas” dyshimeve të fanses” Aulona i kthen përgjigjen epike: Imagjinoje…(FOTO)

“NUDO ËSHTË BURRI”/ Pas” dyshimeve të fanses” Aulona i kthen përgjigjen epike: Imagjinoje…(FOTO)

Aulona Musta është një ndër moderatoret më të përfoluar në mediat rozë. Ajo dallohet për karakterin pa komplekse dhe trupin e tonifikuar . Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston foto me bikini dhe tregon fizikun e adhurueshëm,të cilat kritokohen gjithmonë nga fansat.

Ditën e sotme Aulona ka ndezur sërish rrjetin duke pozuar bashkë me bashkëshortin para pasqyrës,i cili duket sikur është nudo. Sigurisht q ë ndjekësit u sulën me qortime ndaj }iftit dhe Aulona nuk ka nguruar tu kthejnë përgjigjen e merituar.