”JA SI NOTOHET”/ Rudina Magjistari na prezanton me bretkosën dhe tregon… (VIDEO) – AlpeGossip
”JA SI NOTOHET”/ Rudina Magjistari na prezanton me bretkosën dhe tregon… (VIDEO)

”JA SI NOTOHET”/ Rudina Magjistari na prezanton me bretkosën dhe tregon… (VIDEO)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Shpeshherë ajo bëhet pjesë e lajmeve rozë për shkak të emisionit të saj të pasdites por këtë herë ajo ka ardhur në vëmendjen tonë për një tjetër arsye.

Rudina ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku filmon një bretkosë duke notuar dhe videon e ka shoqëruar me një përshkrim ku i tregon një mënyrë të re për të notuar të gjithë njerëzve që akoma bëjnë not qeni.

E pas shikimit të kësaj video ne ju urojmë që të gjithë të keni mësuar diçka të re. /AlpeGossip.al