DRITHËRUESE/ Vesa Luma na përloti me urimin për të atin e ndjerë (VIDEO) – AlpeGossip
DRITHËRUESE/ Vesa Luma na përloti me urimin për të atin e ndjerë (VIDEO)

DRITHËRUESE/ Vesa Luma na përloti me urimin për të atin e ndjerë (VIDEO)

Familja e saj e vogël dhe e bukur është shpërngulur drejt vendit të largët në Zelandën e Re. Vesa Luma është shpesh aktive në rrjetet sociale .

Por postimi i radhës në llogarinë e instagramit ka qenë nëpërmjet disa rreshtave të ndjera për babain e saj, i cili sot feston ditëlindjen mes ëngjëjve.

Happy birthday babi. Every day i miss u more. R.I.P my Angel. Lutem ne Zot përpara se unë të flej, të të përshëndes e të të thotë më mungon si asnjëherë”: ka uruar  të atin këngëtarja.