DIKUR ISHIN SHOKË TË NGUSHTË/ Sot ”SHBLSH” thumbojnë njëri-tjetrin në INSTAGRAM (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR ISHIN SHOKË TË NGUSHTË/ Sot ”SHBLSH” thumbojnë njëri-tjetrin në INSTAGRAM (FOTO)

DIKUR ISHIN SHOKË TË NGUSHTË/ Sot ”SHBLSH” thumbojnë njëri-tjetrin në INSTAGRAM (FOTO)

Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi kanë qenë treshja e SHBLSH-ave të famshëm një nga grupet më të preferuara të humorit në Shqipëri. Gjithnjë është përfolur për një dëshirë të madhe të publikut për një ribashkim të tyre edhe pse Juli dhe Genti që prej largimit të këtij të fundit nga “Apartamenti 2xl” nuk flasin me njër-tjetrin.

Këtë gjë e ka treguar dhe me anë të një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, Juli.

Në videon e publikuar Deda kujton kohën kur ka prezantuar edicionin e 47-të të Festivalit të Këngës në RTSH dhe ndërsa don të tregojë dhe prezantuesin tjetër Gent Zenelaj dëgjohët të thotë ‘ku është prezantuesi tjetër’ duke mos denjuar t’ ia thotë emrin.

Po ndaj këtij postimin nuk ka qëndruar indifferent as Ermali, anëtari tjetër i ish grupit të humorit.

‘Ishte koha kur flisnje me Gentin’ shkruan Ermali mes të qeshurash thumbuese.