DAFINA ZEQIRI PËRSËRI ME LOOK TË RI/ Duket njësoj si aktorja e serialit “La Casa De Papel” – AlpeGossip
DAFINA ZEQIRI PËRSËRI ME LOOK TË RI/ Duket njësoj si aktorja e serialit “La Casa De Papel”

DAFINA ZEQIRI PËRSËRI ME LOOK TË RI/ Duket njësoj si aktorja e serialit “La Casa De Papel”

Të gjithë e dimë sa dëshirë ka këngëtarja Dafina Zeqiri të luajë me look-un e saj.

Thujase çdo muaj kemi një pamje të re, e cila na surprizon gjithmonë.

Dafina ka provuar çdo ngjyrë, model e gjatësi flokësh, ndërsa pak kohë më parë na habiti kur i preu flokët e saj shkurt fare.

Sot, këngëtarja ka ardhur me një look të ri, që e bën të duket fiks si personazhi i njohur në serialin “La casa de Papel”.

Dafina i ka prerë flokët njësoj si aktorja në rolin e Tokyo-s dhe duket kaq cool!