“Pse nuk zgjodhe një mashkull shqiptar?” Fansat zënë ngushtë këngëtaren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
“Pse nuk zgjodhe një mashkull shqiptar?” Fansat zënë ngushtë këngëtaren e njohur (FOTO)

“Pse nuk zgjodhe një mashkull shqiptar?” Fansat zënë ngushtë këngëtaren e njohur (FOTO)

Është drejt fundit të pritjes së ëmbël. Ajo shumë shpejt do të bëhet mama për herë të parë dhe emocionet e mëdha nuk arrin t’i fshehë. Megjithatë, që në momentin kur bëri publike fejesën, është sulmuar dhe kritikuar nga ndjekësit për zgjedhjen e bashkëshortit.

Fakti që Adelina ka zgjedhur një mashkull të huaj dhe shumë më të madh se ajo në moshë, ka bërë të vihet shpesh në qendër të diskutimeve.

Ata e kanë pyetur sërish duke i thënë se nuk ksihte maskull shqiptar që po martohej me maqedonas?

“S’ishte përzgjedhja ime ashtu deshti Zoti dhe jam shumë e lumtur’, ka thënë Adelina.