“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Flaka Krelani ekspozon gjoksin pas dushit por jo vetëm…(FOTO) – AlpeGossip
“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Flaka Krelani ekspozon gjoksin pas dushit por jo vetëm…(FOTO)

“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Flaka Krelani ekspozon gjoksin pas dushit por jo vetëm…(FOTO)

Flaka Krelani nuk po i kursen fare imazhet provokative kohën e fundit.

Të tilla ajo po publikon shpesh në rrjetet sociale sidomos në “Instagram”, ku së fundi ka publikuar një të tillë.

Bëhet fjalë për një imazh nga banjo ku shihet me flokët e lagura kurse përmes fotografisë në pasqyrë ajo tregonte gjoksin.

Ndryshe, Flaka grimin e kishte bërë në banjë dhe kjo është arsye e foto.