“MERRU MË PAK ME LLAFE”/ Gent Hazizi thumbon Olta Gixharin – AlpeGossip
“MERRU MË PAK ME LLAFE”/ Gent Hazizi thumbon Olta Gixharin

“MERRU MË PAK ME LLAFE”/ Gent Hazizi thumbon Olta Gixharin

Aktori i njohur Gent Hazizaj i ftuar në “Wake Up”, ka dhënë opinionin e tij se si i duket Olta Gixhari si anëtare e jurisë në spektaklin më të ndjekur “Dancing With The Stars” në Top Channel.

Sipas aktorit, Olta përpiqet që të jetë shumë protagoniste dhe i sugjeron që të flasë më pak dhe të mos futet në gjykimin profesional.

Blendi Salaj: Si e vlerëson Olta Gixharin si anëtare e jurisë?

Gent Hazizi: Shumë protagonizëm i Oltës! Olta duhet të lejë të flasin teknikët. Ai është një spektakël që ka në bazë kërcimin, jo llafet, jo po fustani… Olta e ka këtë qejfin e protagonizmit dhe e merr. Olta është futur dhe në gjykimet profesionale. Do i sugjeroja që të flasë më pak, duhet të marrë më pak protagonizëm dhe të merret më shumë me kërcimin sesa me paraqitjen, apo pse më the, pse të thashë.