Ajo 16 ai 46! Historia e RRALLË e dashurisë midis çiftit që sot ka dy fëmijë, por… (FOTO) – AlpeGossip
Ajo 16 ai 46! Historia e RRALLË e dashurisë midis çiftit që sot ka dy fëmijë, por… (FOTO)

Ajo 16 ai 46! Historia e RRALLË e dashurisë midis çiftit që sot ka dy fëmijë, por… (FOTO)

Opinioni publik në Britaninë e Madhe është shokuar me historinë e këtij çifti, të publikuar nga “The Sun”.

Andy Telford ishte 46 vjeç kur takoi gruan e tij Beth, e cila ishte vetëm 16 vjeç.

Për shkak se Beth ishte e mitur, ata e mbajtën të fshehur për dy vite historinë e tyre.

Tashmë Beth është 19 vjeç dhe ka dy fëmijë më Andy-n.

Ajo thotë se shumë njerëz e kanë quajtur pedofil bashkëshortin e saj, por kjo gjë nuk i intereson, edhe pse komentet e njerëzve fillimisht kanë qenë demoralizuese për të.

Atyre iu desh ta fshihin për dy vite lidhjen e tyre, për shkak se Beth ishte e mitur.

“Pavarësisht mendimeve të njerëzve të tjerë, ne kemi qëndruar të fortë si çift dhe duan vetëm që njerëzit të na lënë të qetë në marrëdhënien tonë.

Ai është dashuria e jetës sime dhe kur mosha e tij nuk ka rëndësi për mua, nuk duhet të ketë as për njerëzit e tjerë.

Nuk e kuptoj ç’ju duhet njerëzëve me burrin tim”, ka thënë 19-vjeçarja.