Duket shumë në formë por Viola Spiro tregon sekretin e bukurisë (FOTO) – AlpeGossip
Duket shumë në formë por Viola Spiro tregon sekretin e bukurisë (FOTO)

Duket shumë në formë por Viola Spiro tregon sekretin e bukurisë (FOTO)

Viola është një prej vajzave të ekranit, e cila duket gjithmonë e bukur dhe në formë. Trupi i saj është për t`u patur zili, por moderatorja ka treguar se kujdeset vazhdimisht që të jetë në formë.

Sot ajo ka ndarë disa video në Instastory, ku tregon se si kujdeset për ta mbajtur trupin në formë perfekte. Viola ka postuar një video, ku ka dalë për vrap dhe një tjetër në palestër. Me sa duket, ajo e ka marrë shumë seriozisht ushtrimin dhe nuk mjaftohet vetëm me vrap në natyrë.

E vlerësojmë motivimin e Violës, që pavarësisht se ka një trup perfekt, vazhdon të kujdeset që t`i ruajë linjat.