NUK KENI PARË GJË AKOMA! Me veshje tradicionale, Elita vallëzon me vjehrrin në shtëpinë e Gjikos (VIDEO) – AlpeGossip
NUK KENI PARË GJË AKOMA! Me veshje tradicionale, Elita vallëzon me vjehrrin në shtëpinë e Gjikos (VIDEO)

NUK KENI PARË GJË AKOMA! Me veshje tradicionale, Elita vallëzon me vjehrrin në shtëpinë e Gjikos (VIDEO)

Dasma e Elitës dhe Gjikos vazhdon të jetë ngjarja më e komentuar në showbiz ditët e fundit.
Çifti u kurorëzuan në një dasmë madhështore, në prani të miqve, familjarëve dhe kolegëve të tyre.

Çifti bashkë me mysafirët janë argëtuar deri në orët e vona, ndërsa kënduan shumë prej të ftuarve.

Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet se si Elita vallëzoi në shtëpinë e Gjikos bashkë me vjehrrin, veshur me veshjen tradicionale të nuseve.

Moderatorja duket se i pëlqen shumë zakonet, ajo pak ditë para dasmës kishte përgatitur edhe pajën.