“NJË PËRRALLË MAGJIKE”/ Klipi i ri i Miriam Canit do të jetë një MREKULLI më vete (FOTO) – AlpeGossip
“NJË PËRRALLË MAGJIKE”/ Klipi i ri i Miriam Canit do të jetë një MREKULLI më vete (FOTO)

“NJË PËRRALLË MAGJIKE”/ Klipi i ri i Miriam Canit do të jetë një MREKULLI më vete (FOTO)

Së fundmi, një ndër më këngëtaret më të ëmbla dhe të pëlqyera nga publiku ka lajmëruar se do të sjellë një klip të ri.

Bëhet fjalë për Miriam Canin, e cila përmes fotove në Instagram bën me dije se projekti i rradhës do jetë një ndër më të bukurit që kemi parë ndonjëherë.

Këngëtarja ka nisur nga puna për xhirimit e tij dhe në fotot e publikuara shohim se duket mjaft në formë dhe shumë entuziaste për këtë projekt.

Shohim se klipi po xhirohet në natyrë, dhe kjo e vërteton akoma më shumë se do të jetë një mrekulli më vete…