“NUK MUND TË TË FALENDEROJ MJAFTUESHËM”/ Beatrix me urim të ndjerë për personin e dashur – AlpeGossip
“NUK MUND TË TË FALENDEROJ MJAFTUESHËM”/ Beatrix me urim të ndjerë për personin e dashur

“NUK MUND TË TË FALENDEROJ MJAFTUESHËM”/ Beatrix me urim të ndjerë për personin e dashur

Beatrix Ramosaj ka uruar me fjalët më të ndjera këngëtarin Eugent Bushpepa. Ai feston ditëlindjen dhe Beatrixa i ka shprehur të gjithë vlerësimin dhe dashurinë me anë të një postimi në rrjete sociale

‘Nuk mund të të falenderoj mjaftueshëm’, Beatrix me

Ajo ka publikuar një foto pranë tij, duke thënë se Eugenti ka qenë gjithmonë idhulli i saj.

‘Nuk mund të të falenderoj mjaftueshëm’, Beatrix me

“Urime ditëlindjen këtij legjende që e thërras idhull. Ky njeri më ka bërë që të performoj dhe të punoj fort dhe gjithmonë jam inspiruar nga muzika e tij, spektaklet live dhe zëri i i tij i bukur. Të dua shkoke. S’mund të të falënderoj mjaftueshëm”, ka shkruar Beatrix.

‘Nuk mund të të falenderoj mjaftueshëm’, Beatrix me

‘Nuk mund të të falenderoj mjaftueshëm’, Beatrix me