STRESI BËN GJESTIN PREKËS/ Takon fansin e tij të sëmurë (VIDEO) – AlpeGossip
STRESI BËN GJESTIN PREKËS/ Takon fansin e tij të sëmurë (VIDEO)

STRESI BËN GJESTIN PREKËS/ Takon fansin e tij të sëmurë (VIDEO)

Reperi Arkimed Lusha ose ndryshe i njohur me emrin e artit Stresi, është goxha i pëlqyer për publikun shqiptar. Ditën e sotme këngëtari ka bërë një gjest me të vërtetë prekës për fansin e tij.

Stresi zbuloi nëpërmjet disa InstaStory në Instagram se një djalë 12 vjeçar i cili vuan nga një sëmundje e rëndë dhe fatkeqësisht i kanë mbetur pak ditë për të jetuar ka shprehur dëshirën për ta takuar këngëtarin.

Kërkesa ishte publikuar nga një faqe në rrjetet sociale (brryli.broadway), ku artisti e ka parë dhe duket se ka shkuar menjëherë për ta takuar djaloshin.

 

VIDEO