“PLASTË…”/ Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin – AlpeGossip
“PLASTË…”/ Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

“PLASTË…”/ Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

Pak ditë më parë Fifi u përplas me Zhaklin Lekatarin, pasi kjo e fundit u shpreh e neveritur nga deklarata e këngëtares për të dashurin e saj, Adisin.

Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

Ditën e sotme Fifi duket sikur e ka ironizuar Zhaklinën, teksa ka publikuar në Instastory një foto krah Adisit.

Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

“Plastë syni i keq dhe gojët e liga. Adis Patushi, të du, të du”, ka shkruar këngëtarja.

Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin

Fifi pozon me Adisin dhe nuk e kursen një thumb për Zhaklin Lekatarin