MBUSH 50 VJEÇ/ Dalin PAMJET nga ditëlindja e çmendur e Jennifer Lopez – AlpeGossip
MBUSH 50 VJEÇ/ Dalin PAMJET nga ditëlindja e çmendur e Jennifer Lopez

MBUSH 50 VJEÇ/ Dalin PAMJET nga ditëlindja e çmendur e Jennifer Lopez

Këngëtarja  e famshme në  të gjithë botën Jennifer Lopez ka festuar së fundmi 50 vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë nja sërë dhuratash luksoze nga partneri i saj dhe miqtë, ndërkohë që mbrëmjen e djeshme ka bërë një festë madhështore ku të pranishëm ishin shumë VIP-a të njohur.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet se Jlo ka festuar duke kërcyer dhe u argëtuar pa masë me të pranishmit. Nuk ka munguar muzika dhe gjithashtu një tortë gjigande me disa kate. Pranë saj ka qenë i fejuari Arod i cili shihet duke kërcyer me këngëtaren e njohur.

Duket se për Jlo nuk kanë rëndësi vitet pasi ajo është në super formë fizike dhe plot energji dhe ka shijuar në maksimum çdo moment të ditëlindjes së saj.