ELVANA SHFAQET PA PIKË “MAKE UP”/ Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Vdektë… (FOTO) – AlpeGossip
ELVANA SHFAQET PA PIKË “MAKE UP”/  Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Vdektë…  (FOTO)

ELVANA SHFAQET PA PIKË “MAKE UP”/ Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Vdektë… (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata, ka postuar foto në llogarinë e saj në Instagram duke u shfaqur shumë simpatike edhe pa grim. Këngëtarja ka treguar se është në një turne që po organizohet në Spanjë, teksa është fotografuar brenda veturës teksa tregon sharmin e saj.

Këngëtarja shkruan se kjo është periudha e preferuar për të pasi po merret me turin dhe provat.

“Duke u marrë me turin, provat, periudha ime e preferuar. Jam shumë mirënjohëse”, shkruan Elvana në fotot ku ka marrë komplimenta të shumta, por në sy bie komenti i Ermalit.

“Zemra mamit. Vdektë mami për ty… shume bukur ke dal mam. Bravo”, i komenton Ermali duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e Elvanës.