”Goce t’i jap flokët në dorë”, plas keq sherri mes Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit (VIDEO) – AlpeGossip
”Goce t’i jap flokët në dorë”, plas keq sherri mes Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit (VIDEO)

”Goce t’i jap flokët në dorë”, plas keq sherri mes Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit (VIDEO)

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi njihen për miqësinë e tyre disa vjeçare. Këngëtarja dhe moderatori janë shprehur gjithnjë se marrëdhënia e tyre është si motër dhe vëlla, por së fundmi mes tyre ka ndodhur një sherr që do t’ju habisë.

Siç dihet tashmë Elvana do të jetë e ftuar të shtunën në “Xing me Ermalin” dhe teksa ka qenë në dhomën e grimit, këngëtarja i ka bërë një pyetje Ermalit që e ka nxehur atë.

“Goce t’i jap flokët në dorë unë, se ti s’më njeh akoma mirë. T’i jap flokët në dorë”, i ka thënë Ermali Elvanës dhe më pas ka vepruar.

Se çfarë pyetje i ka bërë Elvana moderatorit që ai është nxehur kaq shumë dhe çfarë ka ndodhur më pas na mbetet ta zbulojmë të shtunën.