NUK REPEKTON RREGULLOREN E QARKULLIMIT/ Fation Kuqari filmon veten kur ecën me “Audi” me mbi 215 km/h (VIDEO) – AlpeGossip
NUK REPEKTON RREGULLOREN E QARKULLIMIT/ Fation Kuqari filmon veten kur ecën me “Audi” me mbi 215 km/h (VIDEO)

NUK REPEKTON RREGULLOREN E QARKULLIMIT/ Fation Kuqari filmon veten kur ecën me “Audi” me mbi 215 km/h (VIDEO)

Fation Kuqari, është një nga emrat më të njohur të emisionit “Përputhen”, i cili nuk doli çift nga programi.

Megjithatë, duket se i riu nga Fieri, nuk e kupton rëndësinë e famës dhe impaktin që ka tek qytetarët. E themi këtë , pasi mbrëmjen e djeshme, ai ka publikuar video në Instagram, ku shihet teksa ecën me mbi 215 km/h, me makinën e tij tip “Audi”.

Videon e ka postuar në instastory. E teksa të gjithë kërkojnë një sensibilizim, të famshmit që numërojnë mijëra ndjekësa, japin të tillë shembull.

VIDEO