NORA DHE ROBERTI U NDANË/ Tuna bën atë që askush nuk e priste (FOTO) – AlpeGossip
NORA DHE ROBERTI U NDANË/ Tuna bën atë që askush nuk e priste (FOTO)

NORA DHE ROBERTI U NDANË/ Tuna bën atë që askush nuk e priste (FOTO)

Ndarja e Norës dhe Robertit ka qenë këto ditë tema më e diskutuar në media e rrjete sociale. Çifti prej muajsh përfliteshin për një krizë në martesën e tyre dhe një javë më parë, Roberti deklaroi publikisht se ata nuk janë më bashkë.

Pas ndarjes, Nora mori vajzën Renee dhe nënë e bijë kanë shkuar me pushime jashtë vendit.

Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi edhe Tuna. Këngëtarja ka nisur pushimet pa bashkëshortin Patrisin.

Tuna ndodhet me mikeshën e saj në ishullin afrikan Mauritius nga ku ka postuar foto e video duke u kënaqur në shoqërinë e saj.