PROVOKUESE SI GJITHMONË/ Enca poston foton lakuriq nga vaska dhe fansat u ”çmendën” – AlpeGossip
PROVOKUESE SI GJITHMONË/ Enca poston foton lakuriq nga vaska dhe fansat u ”çmendën”

PROVOKUESE SI GJITHMONË/ Enca poston foton lakuriq nga vaska dhe fansat u ”çmendën”

Enca di si ta tërheqë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale, herë duke ekspozuar format trupore e herë me deklarata që ngjallin tema diskutimi e kritika. Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 2 milion fansa nga e gjithë bota, prandaj i mban të përditësuar me çdo gjë të re nga jeta e saj.

Mëngjesin e sotëm Enca ka postuar një foto nga vaska ku shfaqet mes shkumës, me shumë pak makeup dhe flokët e lagur.

Këngëtarja e shoqëron foton duke i uruar fansave “Mirëmëngjes” ndërsa pas postimit me siguri ka marrë qindra mesazhe.

Kujtojmë që Enca së fundmi po shfaq edhe talentin në aktrim si pjesë e filmit “I love Tropoja”.