Aurela Hoxha SULMOHET nga “VIP-at e Bllokut”: Si është në të vërtetë dhe si del… (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha SULMOHET nga “VIP-at e Bllokut”: Si është në të vërtetë dhe si del… (FOTO)

Aurela Hoxha SULMOHET nga “VIP-at e Bllokut”: Si është në të vërtetë dhe si del… (FOTO)

Aurela Hoxha është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar.

E njohur për linjat e saj fizike ajo ka mbledhur në rrjetet sociale mijëra ndjekës. Pavarësisht fansave dashamirës ka dhe nga ata që e kritikojnë për ndërhyrje estetike, të cilat vet Aurela nuk i ka pranuar asnjëherë.

Një nga gjërat që Aurela di të bëjë më mirë është të pozoj përpar aparatit fotografik. Fotot dhe realiteti i saj ndryshojnë shumë dhe për këtë arsye modelja është sulmuar nga VIP-at e Bllokut./AlpeNews.al/