NUK HEQIN DORË NGA FIKSIMET E TYRE/ Blogeret sapo na bindën se këto janë trendet e momentit (FOTO) – AlpeGossip
NUK HEQIN DORË NGA FIKSIMET E TYRE/ Blogeret sapo na bindën se këto janë trendet e momentit (FOTO)

NUK HEQIN DORË NGA FIKSIMET E TYRE/ Blogeret sapo na bindën se këto janë trendet e momentit (FOTO)

Edhe për këtë javë  kemi përzgjedhur veshjet më të mira të blogereve shqiptare dhe duket se nuk kemi ndërmënd të hqeim dorë nga trendet që i kemi parë këto 6 muaj.

Vajzat qëndrojn strikte ndaj modës duke mos hequr nga garderoba modelet më “must” siç janë: Ngjyra e kuqe,printet,xhaketat,çizmet.

Tani kemi mësuar stilin e çdo blogere prandaj na ngelet vetëm ti shohim çdo fundjavë në Alpenews.al për tu inspiruar në mënyrë që të dukemi dhe ne “cool”.

Nga aksesorët tek këpucët vajzat u kujdesën deri në detaje për veshjet e tyre këtë javë dhe ne duhet ti shohim sa më parë.

Estela Ujka

Armina Mevlani

Anxhelina Kotorri

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

AlpeNews.al