NGJYRA TË FORTA DHE DIMËRORE/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË FORTA DHE DIMËRORE/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve këtë javë (FOTO)

NGJYRA TË FORTA DHE DIMËRORE/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve këtë javë (FOTO)

Sië e kemi kthyer në traditë edhe për këtë javë ne kemi përzgjedhur veshjet më të mira të blogereve. Mund ta kosiderojmë si një ndër “javët e guximshme” pasi blogeret kanë dalë nga rutina e veshjeve të thjeshta duke guxuar me ngjyrë më të forta dhe dimërore dhe nuk e mohojmë dot që ia kanë dalë.

Nëse gjithmonë jeni mësuar ta shihni Lorin me atë stilin sportiv ,pasi u kthye nga Londra ajo na tregoi stilin më “cool” të këtij sezonit.

Ndërkohë për të gjtihë apsasionuarit e vitet  80, fustani i Arminës është më eleganti dhe trendi i momentit. Kur vjen fjala te “guximi” menjëherë që mendoi Jonidën por këtë javë i bashkohet edhe blogerja e njohur Anxhelina.

Vajzat zgjodhën dy ndër nuancat më tërheqëse të sezonit dimëror.

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al