TË FIKSUARA PAS PULOVRAVE? Këto janë 5 trendet e reja që duhet t’i dini – AlpeGossip
TË FIKSUARA PAS PULOVRAVE? Këto janë 5 trendet e reja që duhet t’i dini

TË FIKSUARA PAS PULOVRAVE? Këto janë 5 trendet e reja që duhet t’i dini

Asgjë nuk të pëlqen më shumë në dimër se sa një pulovër e ngrohtë.

E për të gjitha të apasionuarat pas tyre Alpenews.al ju njeh me trendet më të fundit.

Përveçse të ngrohta e komode, ato ju bënë të dukeni me shumë stil pasi janë të kombinueshme me çdo gjë.

Mund ti vishni me streçe lëkure, xhinse, fund të gjatë apo të shkurtër, çizme apo dhe atlete.

Për më shumë mund të shihni kombinimet e mëposhtëme: