ORIOLA MARASHI NË “PIKË TË HALLIT”/ Modelja kërkon ndihmën tuaj publikisht: Ju lutem…(FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI NË “PIKË TË HALLIT”/ Modelja kërkon ndihmën tuaj publikisht: Ju lutem…(FOTO)

ORIOLA MARASHI NË “PIKË TË HALLIT”/ Modelja kërkon ndihmën tuaj publikisht: Ju lutem…(FOTO)

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi së fundmi ishte në Dubai nga ku ka qëndruar për disa ditë rresht dhe e ka tejmbushur instagramin e saj me foto e video të ndryshme. Sigurisht që është një ndër gjërat që di të bëjë më mirë pasi është modele dhe ka një dashuri të theksuar për aparatin fotografik.

Këtë sapo na e tregoi me anë të një postimi në Snapchat ku ka publikuar një sekuencë filmi dhe pyet miqtë e saj nëse ndokush e di se çfarë aparati është ky në foto. Ne s’të ndihmojë dot Oriola, na vjen keq, por shpresojmë që dikush tjetër të ta tregojë.