I ULUR NË GJUNJË DHE ME UNAZË NË DORË/ Renato Mekolli i propozon për martesë të dashurës (FOTO) – AlpeGossip
I ULUR NË GJUNJË DHE ME UNAZË NË DORË/ Renato Mekolli i propozon për martesë të dashurës (FOTO)

I ULUR NË GJUNJË DHE ME UNAZË NË DORË/ Renato Mekolli i propozon për martesë të dashurës (FOTO)

Me një unaze në dorë, i ulur në gjunjë, duke bërë propozimin klasik, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka dhënë lajmin se tashmë ai është zyrtarisht i fejuar.

I zhvendosur prej pak kohësh në Kaliforni, në Los Angeles propozimin e ka bërë pikërisht në këtë vend si në filmat amerikan që kemi parë të gjithë. Ai ka postuar një foto nga ai moment mjaft i veçantë por nuk ka zbuluar portretin vajzës që ai dashuon.

Kujtojmë që në tetor të vitit që lamë pas, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli pranoi se është në një lidhje dashurie. Por që nga ajo ditë, ai nuk ka zbuluar asgjë rreth partneres.

 

 

  • foto galeri