“TË DUA…”/ Mami i Dafinës feston ditëlindjen, ja si e uron ajo për këtë ditë (FOTO) – AlpeGossip
“TË DUA…”/ Mami i Dafinës feston ditëlindjen, ja si e uron ajo për këtë ditë (FOTO)

“TË DUA…”/ Mami i Dafinës feston ditëlindjen, ja si e uron ajo për këtë ditë (FOTO)

Dafina Zeqiri është goca “gangstere” e mamit dhe s’lë rast pa e treguar këtë.

Shpesh në postimet e saj në Instagram kemi parë mamanë e Dafinës, e cila e shoqëron të bijën kudo.

Ato i bëjnë thuajse të gjitha pushimet bashkë dhe janë të pandara nga njëra-tjetra, ndërsa Dafina nuk i kursen asnjëherë fjalët e ëmbla për të në rrjete sociale.

Sot, e ëma e këngëtares feston ditëlindjen, ndaj kjo e fundit i ka bërë një urim fantastik në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të mamasë, ndërsa shkruan krahas saj:

“GËZUAR DITËLINDJEN MAMI! 😍 Të Duuuuuuaaaaaaaa 🥳”

Por prisni të shikoni foton e dytë pas portretit të së ëmës!

Dafina ka ndarë një bitmoji që qëndron para derës ku shkruhet “Vetëm legjendat”, duke i bërë të ditur të gjithëve se “ç’status” ka mamaja e saj!