Këngëtarja italiane OFENDON RËNDË BEYONCE-n: Më bëj seks oral - AlpeGossip
Këngëtarja italiane OFENDON RËNDË BEYONCE-n: Më bëj seks oral

Këngëtarja italiane OFENDON RËNDË BEYONCE-n: Më bëj seks oral

Koloseu i Romës nuk është përmendur kurrë më shumë se këto ditë për shkak të debatit që patën Beyonce dhe Jay Z për prenotimin e vendit. Ata po vijojnë turneun e tyre “On The Run II” dhe do perfomojnë në Romë me 7 dhe 8 korrik, prandaj kërkonin një ambient gjigand.

Kërkesa e tyre u refuzuar pasi ishte rezervuar nga shkencëtari italian Alberto Angela dhe zyrtarët njoftuan se Koloseu është një vend i komplikuar. Çifti i famshëm nuk hoqi dorë dhe dërgoi një kërkesë të dytë, gjë që solli edhe reagimin e artistes së famshme, Laura Pausini.

Gjatë koncertit të saj në Romë, ajo bëri një deklaratë të fortë kundër Beyonce duke përdorur dhe fjalë fyese si “Beyonce më bëj seks oral, pasi ti ke fansa, ndërsa unë jo.”

Sipas saj, fjala u përdor në kuptimin se nuk i interesojnë fansat e shumtë që ka, prandaj shtoi:

“A e kanë refuzuar Beyonce? Më mirë kështu, të parët që duhet të performojnë aty janë italianët, pastaj të tjerët.”