PËR GJATË DITËS DHE MBRËMJES/ 4 mënyra për të kombinuar xhinset e shkurtra – AlpeGossip
PËR GJATË DITËS DHE MBRËMJES/ 4 mënyra për të kombinuar xhinset e shkurtra

PËR GJATË DITËS DHE MBRËMJES/ 4 mënyra për të kombinuar xhinset e shkurtra

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës. Janë komode, të thjeshta për t’u kombinuar, por në të njëjtën kohë të bëjnë të dukesh stil nëse i kombinon siç duhet.

Madje, nëse mendoni se nuk mund t’i vishni gjatë mbrëmjeve apo aperitivit të pasdites, thjesht s’jeni frymëzuar mjaftueshëm. Pantalloanat e shkurtra janë chic dhe provën për këtë e gjeni më poshtë!

1. Pantallona të shkurtra + këmishë e lirshme + sandale me rripa

Nga mëngjesi në darkë: 4 mënyra për të kombinuar

2. Për pasditet e freskëta: xhinse + një bluzë me mëngë të gjata+ sandale të sheshta

Nga mëngjesi në darkë: 4 mënyra për të kombinuar

3. Xhinse të shkurtra sipër gjurit + body + shapka me takë

Nga mëngjesi në darkë: 4 mënyra për të kombinuar

4. Mbrëmjeve: crop top-in më festiv + çantë kashte + xhinse + shapka me takë

Nga mëngjesi në darkë: 4 mënyra për të kombinuar

Burimi: Who What Wear