NUK DALIN KURRË NGA MODA/ Tre veshjet bazike që çdo femër ka nevojë (FOTO) – AlpeGossip
NUK DALIN KURRË NGA MODA/ Tre veshjet bazike që çdo femër ka nevojë (FOTO)

NUK DALIN KURRË NGA MODA/ Tre veshjet bazike që çdo femër ka nevojë (FOTO)

trendet ndryshojnë çdo vitë dhe  moda duket se nuk ndalet duke risjellë tendenca të çmendura apo që nuk i kishim menduar asnjëherë më parë.

Vitet e fundit tendenca e stilistëve është të fokusohen tek moda e viteve 90,60 por kjo nuk do të thotë se ne nuk i dim se cilat janë veshjet që nuk zhduken asnjëher nga garderoba e  një femre.

“Revista Elle” ka treguar se cilat janë tre stilet bazike të cilat  çdo femër ka nevojë ti ketë në garderobë.

Bluzja  e bardhë

Xhaketa xhins

Pantalllonat e gjera

AlpeNews.al