“JE NJË MIZERJE QË NUK KE SHEQER NË SHTËPI”/ Lori Hoxha publikon bisedën me Sarën (FOTO) – AlpeGossip
“JE NJË MIZERJE QË NUK KE SHEQER NË SHTËPI”/ Lori Hoxha publikon bisedën me Sarën  (FOTO)

“JE NJË MIZERJE QË NUK KE SHEQER NË SHTËPI”/ Lori Hoxha publikon bisedën me Sarën (FOTO)

Lori Hoxha është zhvendosur për të jetuar në Londër dhe arsyeja janë studimet.Blogerja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja ose bisedat me motrat.

Ditëne  sotme ajo ka publikuar në “snapchat” një pjesë nga biseda me Sarën e cila gjithashtu është larguar nga Shqipëri për isa ditë pushimi me familjen.

Ti je një mizerje, që nuk ke sheqer në shtëpi”: i shkruan Sara ku Lori ia ka kthyer me të qeshur.