NGJAJNË? Aleksia Peleshi tregon në mënyrë epike “lidhjen” me Beatrixën – AlpeGossip
NGJAJNË? Aleksia Peleshi tregon në mënyrë epike “lidhjen” me Beatrixën

NGJAJNË? Aleksia Peleshi tregon në mënyrë epike “lidhjen” me Beatrixën

Aleksia Peleshi dhe Beatrix Ramosaj janë njohur me njëra-tjetrën, pasi dikur të dyja kanë qenë të lidhura me vëllezërit Veshaj, përkatësisht Romeon dhe Donaldin.

Mirëpo, pavarësisht se janë ndarë nga binjakët, vajzat duket se e kanë ruajtur shoqërinë me njëra-tjetrën.

Madje, së fundmi, Aleksia është pyetur në Instagram nësë ka ndonjë lidhje me Trixën se ngjajnë shumë dhe ajo nuk ka nguruar të përgjigjet. Madje, bukuroshja ka bërë tag këngëtaren, duke shkruar me shaka: “Beatrix shih një herë mos ke ndonjë rrënjë nga Korça e dalim kushërira të 17-a”.

Ndërsa, Ramosaj ia ka kthyer duke qeshur: “Gjithmonë kam pasur një dobësi për Korçën”./abcnews.al