SHERRI ME ANTONELËN/ Reagon Big Mama: I kërkoj ndjesë mamit të Antonelës, por asaj jo – AlpeGossip
SHERRI ME ANTONELËN/ Reagon Big Mama: I kërkoj ndjesë mamit të Antonelës, por asaj jo

SHERRI ME ANTONELËN/ Reagon Big Mama: I kërkoj ndjesë mamit të Antonelës, por asaj jo

Big Mamala mbrëmjen e kaluar shtëpinë e Big Brother ku pas debatit të ashpër me Antonelën la shtëpinë më të famshme. Big Mama kërkoi ndjesë për fajlorin por tha që ky është karakteri i saj dhe se nuk duhej të ishte prekur në baza nacionale. Ajo tha se i kërkon falje mamit të Antonelës, por jo Antonelës vetë.

“Arbana ju kërkoj ndjesë juve, publik, familjen së Antonelës në qoftë se u kam shkaktuar mërzitje. Më ka prekur te baza nacionale. Antonela din të na prekë te pikat tona të dobëta. Unë nuk e mbaj mend çfarë kam thënë. Por unë se kam sharë serbisht. Unë e zotëroj edhe maqedonishten edhe serbishten. Fatmirësisht aty ka kamera dhe çdo gjë mësohet. Ju lutem duhet të nxirrni videon. Më thonin që aty ishte lojë, unë nuk kam luajtur. E kam shijuar atë eksperiencë. Ky është karakteri im. Në qoftë se nuk do kisha reagu ashtu siç reagova nuk jam Big Mama. Ne e kemi pik të dobët bazën nacionale. Nuk duhet të isha prekur aty. Unë e nxjerr ndonjë sharje nga goja, por me shaka. Mamit të Antonelës i kërkoj falje, por Antonelës jo. ”- tha Big Mama.