S’është martuar akoma, dhe Ledion Liço po bëhet gati për DIVORCIN! Çfarë po ndodh?! (FOTO) – AlpeGossip
S’është martuar akoma, dhe Ledion Liço po bëhet gati për DIVORCIN! Çfarë po ndodh?! (FOTO)

S’është martuar akoma, dhe Ledion Liço po bëhet gati për DIVORCIN! Çfarë po ndodh?! (FOTO)

Qëkurse bënë të ditur se janë fejuar, të gjithë janë në pritje të ditës së madhe kur moderatori Ledion Liço dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të lidhin kurorë.

Por ndoënse kjo ditë nuk ka ardhur ende, Liço duket se do t’i ketë gjërat e qarta nëse për fatin e tyre të keq, martesa do të shkojë drejt divorcit.

Në një postim në Insta Story, Ledioni ka treguar se ishte duke lexuar një artikull reviste që sugjeron si të vishesh në gjyqin e divorcit.

“Në rast se…”-ka shkruar moderatori në përshkrimin e fotos, shoqëruar me një emoji të qeshur.