Çfarë po ndodh me Lorin?! Poston foton me barkun e rrumbullakosur, por më vonë… – AlpeGossip
Çfarë po ndodh me Lorin?! Poston foton me barkun e rrumbullakosur, por më vonë…

Çfarë po ndodh me Lorin?! Poston foton me barkun e rrumbullakosur, por më vonë…

Para dy javësh Lori Hoxha postoi në Snapchat Story një foto ku tregonte barkun e saj të rrumbullakosur.

Blogerja nuk e mbajti as 2 minuta këtë foto në stoyn e saj pasi si duket nuk ka qenë për “ta parë të gjithë”. Ndoshta ajo nuk është mësuar me ndryshimet e reja në Snapchat, pasi aplikacioni ka bërë ndryshime rrënjësore në mënyrën si funksionon.

Por fansave nuk u ka shpëtuar ky detaj dhe menjëherë i kanë bërë screenshot. Dyshimi tjetër lind nga fakti se javëve të fundit Lorit i kanë dërguar shumë buqeta me lule dhe dhurata gjë që nuk kishin një arsye të veçantë.

Kujtojmë se Lori prej vitesh është në një lidhje me Vis Bajraktarin.

Lind pyetja, a është Lori Hoxha shtatëzënë? Gjykojeni vetë.../AlpeNews.al/