Noizy-t i prishet celulari dhe publikon videon, por me siguri i ka shpëtuar ky detaj (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Noizy-t i prishet celulari dhe publikon videon, por me siguri i ka shpëtuar ky detaj (FOTO/VIDEO)

Noizy-t i prishet celulari dhe publikon videon, por me siguri i ka shpëtuar ky detaj (FOTO/VIDEO)

Ai është ndër më të përfolurit jo vetëm në muzikë por edhe në lajmet rozë.

Edhe këtë herë Noizy tërheq vëmendjen, jo me atë çka publikon vetë por me detajin që vërehet në video. Reperi shfaqet duke futur celularin në oriz pasi i kishte rënë në ujë, por tek çelësat e makinës me siguri pak e kanë vërë re cigaren e hashashit. Nuk e dimë nëse vetë 31 vjeçari është vetë konsumues apo ajo cigare është thjeshtë një aksesor zbukurues në mbajtësen e çelësave të tij.