“KISHA FRIKË SE DHËNDRI DO MA MASHTRONTE VAJZËN”/ Këngëtarja shqiptare na habiti me deklaratën e saj – AlpeGossip
“KISHA FRIKË SE DHËNDRI DO MA MASHTRONTE VAJZËN”/ Këngëtarja shqiptare na habiti me deklaratën e saj

“KISHA FRIKË SE DHËNDRI DO MA MASHTRONTE VAJZËN”/ Këngëtarja shqiptare na habiti me deklaratën e saj

Vetëm disa javë më parë këngëtarja shqiptare Gresa Behluli kurorëzoi dashurinë në martesë me partnerin e saj Lulzim Ibrahimi.

Për ata që nuk e dinë, Gresa është vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza dhe të dyja mbrëmjen e kaluar ishin të ftuara në emisionin “N’drrimi Natës” prej ku bënë publike disa detaje rreth mbarëvajtjes së dasmës.

Ndër të tjera Fejza ka folur edhe për bashkëshortin e së bijës dhe impaktin që pati kur e takoi atë për herë të parë.

Ndërkohë deklarata e saj tërhoqi vëmendjen e të gjithëve: “Ne ishim skeptikë. Kisha frikë se do ma mashtronte vajzën!”

Mirëpo në vijim tregoi se ai rezultoi të ishte një djalë mjaft i mirë dhe perceptimi i saj kishte qenë i gabuar.