RRËFIMI I RITA LATIT/ VIDEO: Ja çfarë më ndodhi në AUTOBUZ. Fillova “gjuetinë” me një… – AlpeGossip
RRËFIMI I RITA LATIT/ VIDEO: Ja çfarë më ndodhi në AUTOBUZ. Fillova “gjuetinë” me një…

RRËFIMI I RITA LATIT/ VIDEO: Ja çfarë më ndodhi në AUTOBUZ. Fillova “gjuetinë” me një…

Kjo video e Rita Latit është shpërndarë shumë në Facebook. Te Roza Lati, ajo ka shpalosur një detaj nga një ngjarje në autobus.

Rita Lati hip në autobus dhe fillon 'gjuetinë', ja cfarë bën me një burrë

Rita Lati hip në autobus dhe fillon 'gjuetinë', ja cfarë bën me një burrëNdiqni emisionin e plotë në Youtube këtu: https://www.youtube.com/watch?v=4SdRA0A0XPE

Posted by Ora News on Saturday, March 10, 2018