NUK E PRISNIM/ Aktorja e famshme Paloma bëhet lezbike – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Aktorja e famshme Paloma bëhet lezbike

NUK E PRISNIM/ Aktorja e famshme Paloma bëhet lezbike

Aktorja Silvia Navarro, e njohur për rolin e Palomës i ka habitur të gjithë me postimet e fundit në rrjete sociale. Ajo ka pozuar pranë një femre duke nxitur spekulimet se po shijon një lidhje dasuhurie me të.

“Ajo është Kar Bailando dhe ne e duam njëra-tjetrën”, shkruajti aktorja.

Ndjekësit nuk kanë hezituar që ta pyesin nëse po përjetojnë një romancë dhe më në fund i dha përgjigjen.

Në postimin tjetër, aktorja tregoi se janë mike të mira dhe e do si shoqe, asgjë më shumë.

Silvia Navarro është një aktore e njohur, e cila ka qenë në lidhje romantike me Fernando Alonso dhe Gerardo Casanova. Me këtë të fundit gëzon djalin León.