NUK PËLQEJNË TË DASHURAT E NJËRI TJETRIT/ Binjakët e “Al Pazar” rrëfejnë se si reagojnë në një situatë të tillë - AlpeGossip
NUK PËLQEJNË TË DASHURAT E NJËRI TJETRIT/  Binjakët e “Al Pazar” rrëfejnë se si reagojnë në një situatë të tillë

NUK PËLQEJNË TË DASHURAT E NJËRI TJETRIT/ Binjakët e “Al Pazar” rrëfejnë se si reagojnë në një situatë të tillë

Kujtdo mund t’i ndodhi që në një rast të mos i pëlqejë e dashura e vëllait, dikush zgjedh që ta tregojë përshtypjen e tij e dikush tjetër jo.

Binjakët e “Al Pazar” të ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” kanë treguar se e kanë përjetuar këtë rast, kur nuk u ka pëlqyer partnerja që ka patur në krah binjaku tjetër.

Donaldi dhe Romeo u kanë treguar dy moderatoreve se kanë reaguar ndryshe.

Romeo: “Ka patur raste sigurisht por nga momenti që unë shikoj vëllain tim të lumtur mua asgjë s’më intereson më.”

Donald: “Nga momenti që mua s’më pëlqen një vajzë me të cilën po del Romeo ja them troç.”