Esmeralda mbetet e shokuar: Ai më tha se ishte 40 vjeç, por pasi më dha… (VIDEO) – AlpeGossip
Esmeralda mbetet e shokuar: Ai më tha se ishte 40 vjeç, por pasi më dha… (VIDEO)

Esmeralda mbetet e shokuar: Ai më tha se ishte 40 vjeç, por pasi më dha… (VIDEO)

Njohjet në emisionin “Aldo Morning Show” janë bërë tashmë të zakonshme. Vetëm pak kohë më parë Esmeralda u njoh me një burrë në emision, i cili pretendonte se ishte 40 vjeç.

Por, sot 28-vjeçarja ka telefonuar sërish duke thënë se ai e kishte gënjyer pasi ishte vetëm 22 vjeç.

“Jam Esmeralda. Ai që me dhe numrin dhe që u lidhëm ishte 22 vjeç, ndërkohë atë ditë kur folëm më tha që ishte 40 vjeç. Unë s’ia kam hap më telefonin se ma ka shpif, më ka nevrikosur. Nëse ka ndonjë tjetër unë jam e interesuar. Unë dua ndonjë shok, por jo për tallje. Unë jam vetëm s’kam çfarë të bëj”, tha Esmeralda./tvklan.al/