I THONI MIRUPAFSHIM NUANCËS SË ZEZË/ Koleksioni i “Dior” për meshkuj është plot ngjyra dhe fantazi (FOTO) – AlpeGossip
I THONI MIRUPAFSHIM NUANCËS SË ZEZË/ Koleksioni i “Dior” për meshkuj është plot ngjyra dhe fantazi (FOTO)

I THONI MIRUPAFSHIM NUANCËS SË ZEZË/ Koleksioni i “Dior” për meshkuj është plot ngjyra dhe fantazi (FOTO)

Christian Dior është stilisti i njohur Francez ,i cili ka një ndër markat më të rëndësishme në botën e modës. Firma e tij Dior është  prezentë në shumë shtete dhe është një ndër emrat më të rëndësishme.

Kpleksioni  i ri i Dior për meshkuj u prezantua në Paris dhe ishte një “magji e vërtetë”. Këtë herë shtëpia e modës “Dior” kishte zgjedhur ta paraqiste stilin serioz në versionin më të çmendur të mundshëm.

Duke zgjedhur të gjitha ngjyrat nga pastel tek nuancat e forta dhe  duke i kombinuar veshjet me viza apo detaje në lule.

Prandaj çuna hiqni dorë nga e zeza tradicionale dhe luani me ngjyrat pasi do të duken shumë trendi.