PAS NDARJES SË BUJSHME ME ALBI NAKON/ FOTO: Klaudia Pepa rikujton kohërat e vjetra kur shkoi në festivalin e… – AlpeGossip
PAS NDARJES SË BUJSHME ME ALBI NAKON/ FOTO: Klaudia Pepa rikujton kohërat e vjetra kur shkoi në festivalin e…

PAS NDARJES SË BUJSHME ME ALBI NAKON/ FOTO: Klaudia Pepa rikujton kohërat e vjetra kur shkoi në festivalin e…

Këtë vit mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Venecia i cili do të zgjasë deri në 8 shtator. Shumë personazhe të njohur botëror, aktor të Hollywood-it e jo vetëm kanë parakaluar në tapetin e kuq. Kujtojmë vetëm pak ditë më parë partneren e Cristiano Ronaldos e cila dukej shumë seksi. Ndërkohë që çdo ditë personazhe të rinj parakalojnë në tapetin e kuq ditën e djeshme ka qenë radha e të vetmes shqiptare të ftuar atje, balerinës së njohur Klaudia Pepa. Klaudia kishte zgjedhur një fustan të gjatë me dy të çara anash të cilat tregonin këmbët e saj seksi. Fustani ishte i mbyllur në pjesën e siperme dhe në qafë kishte një fjongo,. Ajo kishte zgjedhur një palë këpucë ngjyrë nude të cilat i shkonin shumë fustanit.